Po 16 latach gromadzenia doświadczenia w Norwegii wróciliśmy do kraju i otworzyliśmy firmę SDS Skandynawskie Domy Szkieletowe. Z pasją dzielimy się swoją wiedzą, proponując klientom wciąż jeszcze mało znane w Polsce domy szkieletowe jako rozwiązanie:

– nowoczesne

– tańsze, zarówno w budowie, jak i eksploatacji

– szybkie w realizacji – mniej wymagające domy od „gołej ziemi” do budynku w stanie surowym zamkniętym stawiamy w 4 tygodnie

– zdrowe

– ekologiczne

– energooszczędne

– trwałe.

Wraz z technologią szkieletową wnosimy na polski rynek norweski system hydrauliczny, który na świecie znany jest jako jeden z najlepszych i najbardziej odpornych na awarie.

Podczas budowy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane drewno c24, które sprowadzamy prosto ze Skandynawii. W naszej ofercie znajduje się budowa domów jednorodzinnych, zabudowy bliźniaczej, a także domków letniskowych i garaży. Elewacja może być kryta drewnem lub styropianem ryflowanym oraz tynkiem. Pokrycie dachu stanowi blachodachówka lub dachówka. W naszych realizacjach – na życzenie klienta – z powodzeniem stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, jak np. ogrzewanie podczerwienią jako jedyne źródło ciepła przez cały sezon grzewczy. Nasi Klienci cenią sobie spotkania w specjalnie w tym celu zbudowanym domu pokazowym, w którym na żywo mogą podejrzeć efekty naszej pracy.